Sp 1689 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 3.29 | ||||
Odb Chomutov město | 3.31 | 3.32 | |||
Jirkov zastávka | x | 3.35 | 3.35 | ||
Most | 3.47 | 3.48 | |||
Bílina | 3.58 | 3.59 | |||
Duchcov | x | 4.05 | 4.05 | ||
Oldřichov u Duchcova | 4.09 | 4.09 | |||
Řetenice | 4.12 | 4.12 | |||
Teplice v Čechách | 4.15 | 4.16 | |||
Proboštov | x | 4.18 | 4.18 | ||
Bohosudov | 4.22 | 4.22 | |||
Ústí nad Labem západ | 4.32 | 4.33 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök