Sp 1634 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 18.45 | ||||
Lipová Lázně | 18.53 | 18.54 | |||
Horní Lipová | 19.01 | 19.02 | |||
Ramzová | 19.13 | 19.14 | |||
Ostružná | 19.18 | 19.19 | |||
Branná | 19.27 | 19.28 | |||
Jindřichov na Moravě | 19.39 | 19.40 | |||
Hanušovice | 19.49 | 19.53 | |||
Bohdíkov | 19.59 | 20.00 | |||
Ruda nad Moravou | 20.05 | 20.06 | |||
Bludov | 20.17 | 20.21 | |||
Šumperk | 20.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci