Os 16131 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radejčín | 15.24 | ||||
Chotiměř | 15.32 | 15.32 | |||
Velemín | 15.35 | 15.35 | |||
Oparno | 15.38 | 15.38 | |||
Lovosice zastávka | 15.46 | 15.46 | |||
Lovosice | 15.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia