Os 15973 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 20.15 | ||||
Plačkov | x | 20.21 | 20.21 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 20.25 | 20.25 | ||
Slavníč | x | 20.28 | 20.28 | ||
Herálec | 20.30 | 20.31 | |||
Radňov | x | 20.37 | 20.37 | ||
Lípa | 20.41 | 20.43 | |||
Petrkov | x | 20.47 | 20.47 | ||
Dolík | x | 20.50 | 20.50 | ||
Havlíčkův Brod | 20.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia