Os 15965 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 15.10 | ||||
Plačkov | x | 15.16 | 15.16 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 15.20 | 15.20 | ||
Slavníč | x | 15.23 | 15.23 | ||
Herálec | 15.25 | 15.27 | |||
Radňov | x | 15.33 | 15.33 | ||
Lípa | 15.37 | 15.39 | |||
Petrkov | x | 15.43 | 15.43 | ||
Dolík | x | 15.46 | 15.46 | ||
Havlíčkův Brod | 15.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia