Os 15811 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 10.04 | ||||
Veleliby | 10.08 | 10.08 | |||
Jíkev | x | 10.12 | 10.12 | ||
Oskořínek | x | 10.15 | 10.15 | ||
Křinec | 10.22 | 10.28 | |||
Ledečky | x | 10.33 | 10.33 | ||
Rožďalovice | 10.36 | 10.37 | |||
Mlýnec | x | 10.42 | 10.42 | ||
Kopidlno | 10.47 | 11.04 | |||
Pševes | x | 11.08 | 11.08 | ||
Bartoušov zastávka | x | 11.10 | 11.10 | ||
Žitětín | x | 11.13 | 11.13 | ||
Jičíněves | x | 11.16 | 11.16 | ||
Nemyčeves | x | 11.22 | 11.22 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 11.25 | 11.25 | ||
Jičín | 11.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök