Os 15806 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 7.37 | ||||
Staré Místo u Jičína | x | 7.41 | 7.41 | ||
Nemyčeves | x | 7.44 | 7.44 | ||
Jičíněves | x | 7.48 | 7.48 | ||
Žitětín | x | 7.51 | 7.51 | ||
Bartoušov zastávka | x | 7.53 | 7.53 | ||
Pševes | x | 7.56 | 7.56 | ||
Kopidlno | 8.00 | 8.01 | |||
Mlýnec | x | 8.05 | 8.05 | ||
Rožďalovice | 8.10 | 8.11 | |||
Ledečky | x | 8.13 | 8.13 | ||
Křinec | 8.19 | 8.27 | |||
Oskořínek | x | 8.33 | 8.33 | ||
Jíkev | x | 8.37 | 8.37 | ||
Veleliby | 8.41 | 8.43 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 8.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster