Os 15767 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 19.24 | ||||
Trutnov střed | 19.27 | 19.28 | |||
Trutnov zastávka | x | 19.30 | 19.30 | ||
Petříkovice | x | 19.37 | 19.37 | ||
Chvaleč | 19.42 | 19.42 | |||
Radvanice | 19.47 | 19.48 | |||
Janovice u Trutnova | 19.55 | 19.59 | |||
Hodkovice u Trutnova | x | 20.02 | 20.02 | ||
Horní Adršpach | x | 20.06 | 20.06 | ||
Adršpach | 20.11 | 20.13 | |||
Teplice nad Metují skály | x | 20.18 | 20.18 | ||
Teplice nad Metují město | x | 20.22 | 20.22 | ||
Teplice nad Metují | 20.25 | 20.32 | |||
Březová u Broumova | x | 20.38 | 20.38 | ||
Meziměstí | 20.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök