Os 14045 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.31 | ||||
Olomouc-Smetanovy sady | 19.36 | 19.36 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 19.37 | 19.38 | |||
Olomouc město | 19.40 | 19.40 | |||
Olomouc-Hejčín | 19.42 | 19.42 | |||
Olomouc-Řepčín | 19.46 | 19.46 | |||
Horka nad Moravou | x | 19.50 | 19.50 | ||
Skrbeň | x | 19.54 | 19.54 | ||
Příkazy | 19.57 | 19.58 | |||
Senice na Hané | 20.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci