Os 12830 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cieszyn | 18.31 | ||||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.36 | 18.39 | |||
Ropice (Ropica) | 18.44 | 18.44 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 18.48 | 18.48 | |||
Střítež u Českého Těšína | 18.52 | 18.52 | |||
Hnojník | 18.55 | 18.56 | |||
Horní Tošanovice | 19.00 | 19.00 | |||
Dobratice pod Prašivou | 19.04 | 19.04 | |||
Dobrá u Frýdku-Místku | 19.09 | 19.10 | |||
Frýdek-Místek | 19.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci