EC 126 „Bečva“ | |
Řazení vlaku: 350_b + Ampeer + WRmee816 + BDsheer61 + Beer61 + 2xBmpeer61 + Bmee234 + Bpeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 11.31 | ||||
Považská Bystrica | 12.05 | 12.06 | |||
Púchov | 12.18 | 12.20 | |||
Horní Lideč | 12.43 | 12.46 | |||
Vsetín | 13.02 | 13.04 | |||
Valašské Meziříčí | 13.20 | 13.22 | |||
Hranice na Moravě | 13.44 | 13.45 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 14.16 | 14.18 | |||
Zábřeh na Moravě | 14.40 | 14.41 | |||
Česká Třebová | 15.02 | 15.03 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.35 | 15.37 | |||
Kolín | 15.57 | 15.58 | |||
Praha-Libeň | 16.32 | 16.33 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.39 | 16.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster