R 1267 | |
Řazení vlaku: 843 + 3xBtn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 10.02 | ||||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 10.19 | 10.20 | |||
Turnov | 10.39 | 10.42 | |||
Malá Skála | 10.50 | 10.51 | |||
Železný Brod | 10.58 | 10.59 | |||
Semily | 11.06 | 11.07 | |||
Stará Paka | 11.24 | 11.27 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 11.56 | 12.00 | |||
Jaroměř | 12.14 | 12.19 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.34 | 12.38 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.52 | 12.53 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 12.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy