R 1264 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 163 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.02 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.05 | 17.07 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.21 | 17.25 | |||
Jaroměř | 17.40 | 17.42 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 17.58 | 17.59 | |||
Stará Paka | 18.30 | 18.31 | |||
Semily | 18.47 | 18.48 | |||
Železný Brod | 18.56 | 19.00 | |||
Malá Skála | 19.07 | 19.08 | |||
Turnov | 19.18 | 19.21 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 19.39 | 19.40 | |||
Liberec | 19.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci