Os 12211 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strážnice | 7.31 | ||||
Vnorovy | 7.35 | 7.35 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 7.37 | 7.37 | |||
Veselí nad Moravou | 7.41 | 7.47 | |||
Uherský Ostroh | 7.51 | 7.53 | |||
Ostrožská Nová Ves | 7.57 | 7.57 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 7.59 | 8.00 | |||
Kunovice zastávka | 8.03 | 8.03 | |||
Uherské Hradiště | 8.07 | 8.08 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia