R 1167 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 + Bdtn756/Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.27 | ||||
Děčín hlavní nádraží | 13.43 | 13.45 | |||
Děčín východ | 13.48 | 13.49 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 13.58 | 13.59 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 14.20 | 14.26 | |||
Mimoň | 14.42 | 14.43 | |||
Jablonné v Podještědí | 14.56 | 15.04 | |||
Liberec | 15.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci