R 1166 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756/Btn753 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 12.28 | ||||
Jablonné v Podještědí | 13.02 | 13.03 | |||
Mimoň | 13.16 | 13.17 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.33 | 13.38 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 13.59 | 14.00 | |||
Děčín východ | 14.08 | 14.09 | |||
Děčín hlavní nádraží | 14.14 | 14.16 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök