R 1133 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.07 | ||||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 17.19 | 17.20 | |||
Domašov nad Bystřicí | 17.42 | 17.43 | |||
Moravský Beroun | 17.50 | 17.51 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 18.01 | 18.02 | |||
Lomnice u Rýmařova | 18.09 | 18.09 | |||
Valšov | 18.17 | 18.18 | |||
Bruntál | 18.26 | 18.29 | |||
Milotice nad Opavou | 18.41 | 18.41 | |||
Krnov | 18.55 | 19.03 | |||
Krnov-Cvilín | 19.07 | 19.07 | |||
Opava západ | 19.27 | 19.28 | |||
Opava východ | 19.33 | 19.37 | |||
Ostrava-Svinov | 19.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci