EC 103 „Polonia“ | |
Řazení vlaku: EP09 + Bmnopuz + B10bmnouz + B11mnouz + WRmnouz + A9mnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Warszawa Wschodnia | 6.43 | ||||
Warszawa Centralna | 6.50 | 6.55 | |||
Warszawa Zachodnia | 6.59 | 7.00 | |||
Zawiercie | 8.53 | 8.54 | |||
Sosnowiec Główny | 9.15 | 9.16 | |||
Katowice | 9.25 | 9.28 | |||
Tychy | 9.43 | 9.44 | |||
Zebrzydowice | 10.19 | 10.23 | |||
Bohumín | 10.40 | 10.52 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 10.58 | 11.00 | |||
Ostrava-Svinov | 11.06 | 11.08 | |||
Hranice na Moravě | 11.32 | 11.33 | |||
Přerov | 11.49 | 11.52 | |||
Otrokovice | 12.07 | 12.09 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.18 | 12.19 | |||
Hodonín | 12.35 | 12.36 | |||
Břeclav | 12.48 | 12.56 | |||
Wien Hbf | 13.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök