Vlak 13779 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 18.59 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 19.02 | 19.02 | ||
Loučná nad Desnou | x | 19.05 | 19.05 | ||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 19.08 | 19.08 | ||
Velké Losiny zastávka | x | 19.12 | 19.12 | ||
Velké Losiny | 19.14 | 19.16 | |||
Velké Losiny zámek | x | 19.18 | 19.18 | ||
Rapotín | x | 19.20 | 19.20 | ||
Rapotín zastávka | x | 19.21 | 19.21 | ||
Petrov nad Desnou | 19.24 | 19.26 | |||
Vikýřovice-Lesní | x | 19.28 | 19.28 | ||
Vikýřovice | x | 19.30 | 19.30 | ||
Vikýřovice u penzionu | x | 19.32 | 19.32 | ||
Šumperk | 19.35 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci