|
Os 20017 „Králický Sněžník“ « předchozí | další » |
Trasa:
Letohrad 9.15, Lichkov 10.00-10.10, Dolní Lipka 10.20-10.53, Hanušovice 11.40 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení 13., 27.VI., 11., 25.VII, 8., 22.VIII., 5., 19.IX. |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
423 | - | - | -''- | 20016 | CZ-ČD |
Ce | - | - | Letohrad - Hanušovice | 20016 | CZ-ČD |
Ce | - | - | -''- | 20016 | CZ-ČD |
Ce | - | - | -''- | 20016 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 4.6.2015 (Michal Jaroš) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v od 13.VI. do 19.IX. - historický vlak, platí běžné jízdné s příplatkem 15 Kč
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení 20.VI., 4., 18.VII., 1., 15., 29.VIII., 12.IX. |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
850 | - | - | Letohrad - Hanušovice | 20016 | CZ-ČD |
Bmx765 | - | - | -''- | 20016 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 4.6.2015 (Michal Jaroš) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v od 13.VI. do 19.IX. - historický vlak, platí běžné jízdné s příplatkem 15 Kč
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|