..: Trasa vlaku Os 20017 Králický Sněžník - JŘ 2015 :..
Os 20017 „Králický Sněžník“
Řazení vlaku: 423 + 3xCe  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Letohrad   9.15 2
  Jablonné nad Orlicí  9.30 9.35 1/2
  Těchonín  9.43 9.46 1
  Mladkov  9.52 9.55 
  Lichkov  10.00 10.10 2/3
  Dolní Lipka  10.20 10.53 1
  Prostřední Lipka  10.59 11.01 
  Červený Potok  11.05 11.10 2
  Podlesí  11.22 11.25 
  Vlaské  11.32 11.34 
  Hanušovice  11.40  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster