|
Sp 1721 „Litava“ « předchozí | další » |
Trasa:
Brno hl.n. 7.35, Kyjov 8.36-8.37, Veselí nad Moravou 9.00-9.01, Uherské Hradiště 9.19-9.21, Staré Město u Uherského Hradiště 9.27 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v a |
|
|
Aktualizace: 19.8.2015 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 4961 / 1721 Tišnov - Staré Město u Uherského Hradiště v
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v |
|
|
Aktualizace: 19.8.2015 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 2) Jede v |
|
Poznámky k oběhům:
a) V od 4146 b) V od 1738 |
|
|