Os 8820 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 20.09 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 20.11 | 20.11 | |||
Biel | 20.13 | 20.13 | |||
Dobrá | 20.16 | 20.16 | |||
Pribeník | 20.19 | 20.19 | 4 | ||
Veľký Horeš | 20.24 | 20.25 | 4 | ||
Somotor | 20.33 | 20.33 | |||
Streda nad Bodrogom | 20.37 | 20.38 | 3 | ||
Borša | 20.41 | 20.42 | |||
Slovenské Nové Mesto | 20.46 | 20.47 | |||
Čerhov | 20.52 | 20.52 | |||
Michaľany | 20.58 | 21.02 | 3 | ||
Kuzmice | 21.10 | 21.11 | 4 | ||
Kalša | 21.16 | 21.16 | |||
Slanec | 21.21 | 21.22 | 4 | ||
Ruskov | 21.27 | 21.28 | 1. | ||
Bohdanovce | 21.31 | 21.32 | |||
Vyšná Myšľa | 21.34 | 21.35 | |||
Nižná Myšľa | 21.38 | 21.38 | 4 | ||
Krásna nad Hornádom | 21.44 | 21.45 | 3 | ||
Košice predmestie | 21.49 | 21.50 | |||
Košice | 21.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci