Os 8818 | |
Řazení vlaku: 163_b + 5xBdgteer + 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 18.09 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 18.11 | 18.11 | |||
Biel | 18.13 | 18.13 | |||
Dobrá | 18.16 | 18.16 | |||
Pribeník | 18.19 | 18.19 | 4 | ||
Veľký Horeš | 18.24 | 18.25 | 4 | ||
Somotor | 18.33 | 18.33 | |||
Streda nad Bodrogom | 18.37 | 18.38 | 3 | ||
Borša | 18.41 | 18.42 | |||
Slovenské Nové Mesto | 18.46 | 18.47 | |||
Čerhov | 18.52 | 18.53 | |||
Michaľany | 18.58 | 19.00 | 3 | ||
Kuzmice | 19.10 | 19.10 | 4 | ||
Kalša | 19.15 | 19.16 | |||
Slanec | 19.21 | 19.22 | 4 | ||
Ruskov | 19.27 | 19.28 | 1. | ||
Bohdanovce | 19.31 | 19.32 | |||
Vyšná Myšľa | 19.35 | 19.36 | |||
Nižná Myšľa | 19.38 | 19.39 | 4 | ||
Krásna nad Hornádom | 19.46 | 19.47 | 3 | ||
Košice predmestie | 19.51 | 19.52 | |||
Košice | 19.56 | 2./9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci