Os 8783 | |
Řazení vlaku: 2x460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 20.29 | 3 | |||
Rožkovany | 20.31 | 20.32 | |||
Červenica | 20.35 | 20.35 | |||
Pečovská Nová Ves | 20.37 | 20.38 | |||
Sabinov | 20.42 | 20.44 | 2 | ||
Orkucany | 20.47 | 20.48 | |||
Šarišské Michaľany | 20.51 | 20.52 | |||
Veľký Šariš | 20.56 | 20.57 | 3 | ||
Prešov mesto | 21.03 | 21.04 | |||
Prešov | 21.07 | 21.42 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 21.46 | 21.46 | |||
Kendice | 21.50 | 21.50 | |||
Drienovská Nová Ves | 21.52 | 21.53 | 3 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 21.54 | 21.55 | |||
Ličartovce | 21.58 | 22.00 | 1 | ||
Obišovce | 22.03 | 22.03 | |||
Kysak | 22.06 | 22.07 | 8 | ||
Trebejov | 22.09 | 22.09 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 22.14 | 22.14 | 3 | ||
Ťahanovce | 22.18 | 22.19 | |||
Košice | 22.23 | 1./11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci