Os 8770 | |
Řazení vlaku: 2x460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 13.36 | 2 | |||
Ťahanovce | 13.40 | 13.41 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 13.45 | 13.45 | Nástupište | ||
Trebejov | 13.49 | 13.50 | |||
Kysak | 13.52 | 13.55 | 4 | ||
Obišovce | 13.58 | 13.58 | |||
Ličartovce | 14.01 | 14.02 | 2 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 14.05 | 14.05 | |||
Drienovská Nová Ves | 14.07 | 14.07 | 3 | ||
Kendice | 14.09 | 14.10 | |||
Haniska pri Prešove | 14.13 | 14.14 | |||
Prešov | 14.17 | 14.19 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 14.21 | 14.23 | |||
Veľký Šariš | 14.29 | 14.30 | 3 | ||
Šarišské Michaľany | 14.35 | 14.35 | |||
Orkucany | 14.39 | 14.39 | |||
Sabinov | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Pečovská Nová Ves | 14.47 | 14.47 | |||
Červenica | 14.49 | 14.50 | |||
Rožkovany | 14.53 | 14.53 | |||
Lipany | 14.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci