Os 6719 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 22.15 | ||||
Tisovec mesto | 22.17 | 22.18 | |||
Tisovec závody | 22.20 | ||||
Rimavská Píla | 22.24 | ||||
Hačava | 22.28 | ||||
Hačava skálie | 22.30 | ||||
Hnúšťa zastávka | 22.33 | ||||
Hnúšťa | 22.36 | 22.37 | 2 | ||
Likier | 22.40 | ||||
Rimavské Brezovo | 22.43 | ||||
Rimavská Baňa | 22.47 | 22.48 | 2 | ||
Rimavské Zalužany | 22.50 | ||||
Kociha | 22.53 | ||||
Hrachovo | 22.57 | ||||
Nižný Skálnik | 22.59 | ||||
Veľké Teriakovce | 23.02 | ||||
Čerenčany | 23.06 | ||||
Rimavská Sobota | 23.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci