Os 6712 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rimavská Sobota | 15.02 | 2 | |||
Čerenčany | 15.06 | ||||
Veľké Teriakovce | 15.10 | ||||
Nižný Skálnik | 15.13 | ||||
Hrachovo | 15.15 | ||||
Rimavské Zalužany | 15.21 | ||||
Rimavská Baňa | 15.23 | 15.23 | 2 | ||
Rimavské Brezovo | 15.28 | ||||
Likier | 15.31 | ||||
Hnúšťa | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Hnúšťa zastávka | 15.38 | 15.39 | |||
Hačava skálie | 15.41 | 15.42 | |||
Hačava | 15.43 | 15.44 | |||
Rimavská Píla | 15.47 | 15.48 | |||
Tisovec mesto | 15.52 | 15.53 | |||
Tisovec | 15.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci