Os 6709 | |
Řazení vlaku: 2x812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 12.02 | ||||
Tisovec mesto | 12.04 | 12.05 | |||
Rimavská Píla | 12.10 | ||||
Hačava | 12.14 | ||||
Hačava skálie | 12.16 | ||||
Hnúšťa zastávka | 12.19 | ||||
Hnúšťa | 12.22 | 12.23 | 2 | ||
Likier | 12.26 | ||||
Rimavské Brezovo | 12.29 | ||||
Rimavská Baňa | 12.33 | 12.34 | 3 | ||
Rimavské Zalužany | 12.36 | ||||
Hrachovo | 12.41 | ||||
Nižný Skálnik | 12.44 | ||||
Veľké Teriakovce | 12.46 | ||||
Čerenčany | 12.51 | ||||
Rimavská Sobota | 12.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci