Os 6705 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 7.18 | ||||
Tisovec mesto | 7.20 | 7.21 | |||
Rimavská Píla | 7.26 | ||||
Hačava | 7.30 | ||||
Hačava skálie | 7.32 | ||||
Hnúšťa zastávka | 7.35 | ||||
Hnúšťa | 7.39 | 7.40 | 3 | ||
Likier | 7.42 | ||||
Rimavské Brezovo | 7.45 | ||||
Rimavská Baňa | 7.49 | 7.49 | 2 | ||
Rimavské Zalužany | 7.52 | ||||
Kociha | 7.54 | ||||
Hrachovo | 7.58 | ||||
Nižný Skálnik | 8.00 | ||||
Veľké Teriakovce | 8.03 | ||||
Čerenčany | 8.07 | ||||
Rimavská Sobota | 8.11 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy