R 606 „SHOPPIE.SK“ | |
Řazení vlaku: 350_b + 2xB + 3xBmeer61 + 3xBeer61 + Bmpeer61 + Bdteer/Bdgteer + Bdghmeer61 + WRRmeer61 + Apeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 10.14 | 1./11 | |||
Kysak | 10.26 | 10.27 | 7 | ||
Margecany | 10.41 | 10.43 | 6 | ||
Spišská Nová Ves | 11.09 | 11.11 | 3 | ||
Poprad-Tatry | 11.29 | 11.31 | 2. | ||
Štrba | 11.45 | 11.47 | 2 | ||
Liptovský Mikuláš | 12.13 | 12.15 | 3 | ||
Ružomberok | 12.32 | 12.34 | 4 | ||
Kraľovany | 12.48 | 12.50 | 5 | ||
Vrútky | 13.03 | 13.05 | 2. | ||
Žilina | 13.21 | 13.25 | 2. | ||
Považská Bystrica | 13.54 | 13.56 | 1. | ||
Púchov | 14.07 | 14.09 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 14.25 | 14.27 | 2./4 | ||
Trenčín | 14.33 | 14.35 | 3./6 | ||
Nové Mesto nad Váhom | 14.53 | 14.55 | 1./4 | ||
Piešťany | 15.06 | 15.08 | 2./4 | ||
Leopoldov | 15.19 | 15.21 | 2./3 | ||
Trnava | 15.33 | 15.35 | 1./106 | ||
Bratislava-Vinohrady | 15.58 | ||||
Bratislava hlavná stanica | 16.05 | 3./10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci