R 601 „HORALKY SEDITA“ | |
Řazení vlaku: 361 + Ampeer + ARpeer61 + Bdghmeer61 + 3xBmpeer61 + 6xBmeer61 + WLAB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 5.55 | 3./10 | |||
Bratislava-Vinohrady | 6.00 | 6.01 | |||
Trnava | 6.24 | 6.26 | 2./103 | ||
Leopoldov | 6.38 | 6.40 | 2./3 | ||
Piešťany | 6.51 | 6.52 | 1nástupište/3 | ||
Nové Mesto nad Váhom | 7.03 | 7.05 | 2./3 | ||
Trenčín | 7.24 | 7.26 | 2./3 | ||
Trenčianska Teplá | 7.32 | 7.34 | 1./3 | ||
Púchov | 7.51 | 7.53 | 1. | ||
Považská Bystrica | 8.03 | 8.05 | 3 | ||
Žilina | 8.35 | 8.39 | 2. | ||
Vrútky | 8.55 | 8.57 | 2 | ||
Kraľovany | 9.10 | 9.12 | 4 | ||
Ružomberok | 9.27 | 9.29 | 3 | ||
Liptovský Mikuláš | 9.46 | 9.48 | 2 | ||
Štrba | 10.15 | 10.17 | 3 | ||
Poprad-Tatry | 10.30 | 10.32 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 10.49 | 10.51 | 2 | ||
Margecany | 11.16 | 11.18 | 5 | ||
Kysak | 11.32 | 11.34 | 8 | ||
Košice | 11.46 | 2./9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci