Os 5806 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zlaté Moravce | 14.02 | 3 | |||
Tesárske Mlyňany | 14.09 | 14.09 | |||
Slepčany | 14.13 | 14.13 | |||
Nová Ves nad Žitavou | 14.17 | 14.18 | |||
Vráble | 14.24 | 14.25 | 2 | ||
Dyčka | 14.30 | 14.30 | |||
Lúčnica nad Žitavou | 14.33 | 14.33 | |||
Martinová | 14.36 | 14.36 | |||
Michal nad Žitavou | 14.38 | 14.39 | |||
Kmeťovo | 14.41 | 14.42 | |||
Maňa | 14.44 | 14.48 | 2 | ||
Maňa zastávka | 14.49 | 14.49 | |||
Malá Maňa | 14.51 | 14.52 | |||
Úľany nad Žitavou | 14.57 | 14.58 | 1 | ||
Šurany zastávka | 15.02 | 15.02 | |||
Šurany | 15.06 | 15.21 | 2 | ||
Bánov | 15.25 | 15.28 | 1 | ||
Nové Zámky | 15.35 | 2./1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci