Os 5080 | |
Řazení vlaku: 861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 6.21 | 4 | |||
Koš | 6.25 | 6.26 | |||
Nováky | 6.31 | 6.32 | 3 | ||
Zemianske Kostoľany | 6.36 | 6.37 | 3 | ||
Bystričany | 6.41 | 6.42 | 3 | ||
Oslany | 6.45 | 6.46 | 2 | ||
Veľké Uherce | 6.50 | 6.50 | 3 | ||
Partizánske zastávka | 6.53 | 6.54 | |||
Partizánske | 6.56 | 6.57 | |||
Veľké Bielice | 7.00 | 7.00 | 3 | ||
Žabokreky nad Nitrou | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Chynorany | 7.08 | 7.10 | 2 | ||
Bošany | 7.14 | 7.14 | 3 | ||
Krušovce | 7.18 | 7.18 | |||
Topoľčany | 7.23 | 7.43 | 2 | ||
Chrabrany | 7.46 | 7.47 | |||
Ludanice | 7.51 | 7.51 | 2 | ||
Mýtna Nová Ves | 7.54 | 7.54 | |||
Kamanová | 7.57 | 7.57 | |||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 8.00 | 8.00 | |||
Koniarovce | 8.03 | 8.04 | 2 | ||
Výčapy-Opatovce | 8.06 | 8.07 | |||
Jelšovce | 8.11 | 8.12 | 1 | ||
Čakajovce | 8.14 | 8.14 | |||
Lužianky | 8.17 | 8.18 | 4 | ||
Mlynárce | 8.22 | 8.22 | |||
Nitra zastávka | 8.25 | 8.25 | |||
Nitra | 8.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci