Os 4653 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 10.07 | 6. | |||
Bratislava-Vinohrady | 10.11 | 10.12 | |||
Bratislava-Vajnory | 10.16 | 10.17 | Nástupište/901 | ||
Ivanka pri Dunaji | 10.21 | 10.21 | |||
Bernolákovo | 10.25 | 10.26 | 2 | ||
Veľký Biel | 10.29 | 10.30 | |||
Senec | 10.33 | 10.34 | 4 | ||
Reca | 10.37 | 10.38 | |||
Pusté Úľany | 10.43 | 10.43 | |||
Sládkovičovo | 10.48 | 10.49 | 4 | ||
Galanta | 10.55 | 10.57 | 5 | ||
Topoľnica | 11.01 | 11.02 | |||
Šaľa | 11.07 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster