Os 4605 | |
Řazení vlaku: 263_b + 951 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 7.07 | 2./2 | |||
Bratislava-Vinohrady | 7.11 | 7.12 | |||
Bratislava-Vajnory | 7.16 | 7.17 | Nástupište/901 | ||
Ivanka pri Dunaji | 7.21 | 7.21 | |||
Bernolákovo | 7.25 | 7.26 | 2 | ||
Veľký Biel | 7.29 | 7.30 | |||
Senec | 7.33 | 7.34 | 4 | ||
Reca | 7.37 | 7.38 | |||
Pusté Úľany | 7.43 | 7.43 | |||
Sládkovičovo | 7.48 | 7.49 | 4 | ||
Galanta | 7.55 | 7.57 | 5 | ||
Topoľnica | 8.01 | 8.01 | |||
Šaľa | 8.06 | 8.07 | 3 | ||
Trnovec nad Váhom | 8.11 | 8.12 | 3 | ||
Jatov | 8.17 | 8.17 | |||
Tvrdošovce | 8.21 | 8.22 | 3 | ||
Palárikovo | 8.26 | 8.27 | 4 | ||
Ľudovítov | 8.30 | 8.31 | |||
Nové Zámky | 8.36 | 1./5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci