Os 3050 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trnava | 7.12 | 1./106 | |||
Cífer | 7.19 | 7.20 | 2./4 | ||
Báhoň | 7.23 | 7.24 | |||
Šenkvice | 7.30 | 7.31 | 1./4 | ||
Pezinok | 7.36 | 7.37 | 1./4 | ||
Pezinok zastávka | 7.40 | 7.40 | |||
Svätý Jur | 7.43 | 7.44 | |||
Bratislava-Rača | 7.49 | 7.50 | 1./604a | ||
Bratislava-Vinohrady | 7.53 | 7.54 | |||
Bratislava hlavná stanica | 7.59 | 3. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci