Os 3013 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 10.00 | 4./18 | |||
Bratislava-Vinohrady | 10.05 | 10.06 | |||
Bratislava-Rača | 10.09 | 10.10 | 2./603 | ||
Svätý Jur | 10.15 | 10.15 | |||
Pezinok zastávka | 10.18 | 10.19 | |||
Pezinok | 10.22 | 10.23 | 2./3 | ||
Šenkvice | 10.28 | 10.29 | 2./3 | ||
Báhoň | 10.35 | 10.36 | |||
Cífer | 10.39 | 10.40 | 3 | ||
Trnava | 10.47 | 10.49 | 2./103 | ||
Brestovany | 10.55 | 10.56 | |||
Leopoldov | 11.03 | 3./4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy