Os 2043 | |
Řazení vlaku: 263_b + 951 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Malacky | 6.28 | 1 | |||
Plavecký Štvrtok | 6.33 | 6.33 | |||
Zohor | 6.38 | 6.39 | 4 | ||
Devínske Jazero | 6.45 | 6.45 | |||
Devínska Nová Ves | 6.49 | 6.50 | 3 | ||
Bratislava-Lamač | 6.56 | 6.57 | 2 | ||
Bratislava-Železná studienka | 6.59 | 7.00 | |||
Bratislava hlavná stanica | 7.06 | 7.22 | 2./4 | ||
Bratislava-Vinohrady | 7.26 | 7.27 | |||
Bratislava-Rača | 7.30 | 7.31 | 2./603 | ||
Svätý Jur | 7.36 | 7.36 | |||
Pezinok zastávka | 7.39 | 7.40 | |||
Pezinok | 7.43 | 2./5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök