Os 2038 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 23.16 | 4./16 | |||
Bratislava-Železná studienka | 23.21 | 23.22 | |||
Bratislava-Lamač | 23.24 | 23.25 | 3 | ||
Devínska Nová Ves | 23.32 | 23.33 | 2 | ||
Devínske Jazero | 23.36 | 23.37 | |||
Zohor | 23.44 | 23.45 | 5 | ||
Plavecký Štvrtok | 23.50 | 23.51 | |||
Malacky | 23.57 | 23.58 | 3 | ||
Veľké Leváre | 0.05 | 0.06 | 4 | ||
Závod | 0.10 | 0.10 | |||
Moravský Svätý Ján | 0.15 | 0.16 | |||
Sekule | 0.19 | 0.20 | 3 | ||
Kúty | 0.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci