Vlak 1016 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havířov | 18.17 | 2 | |||
Ostrava-Stodolní | 18.34 | 18.36 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 18.39 | 18.40 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Svinov | 18.46 | 18.48 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 19.13 | 19.14 | 3/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.41 | 19.43 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 20.07 | 20.08 | 2 | ||
Česká Třebová | 20.29 | 20.30 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 21.04 | 21.06 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.10 | 1/1 |
; Havířov-Praha hl.n. nejede 24., 31.XII.;
dopravce RegioJet, a.s.; možnost Wi-Fi připojení; palubní portál; místenka je součástí jízdenky; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök