LE 1364 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice (Bystrzyca) | 15.27 | 1/1 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 15.30 | 15.31 | |||
Třinec (Trzyniec) | 15.33 | 15.35 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.42 | 15.43 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 16.01 | 16.03 | 2 | ||
Dětmarovice | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Bohumín | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 16.25 | 16.26 | |||
Ostrava-Svinov | 16.32 | 16.34 | 3 | ||
Studénka | 16.43 | 16.44 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 17.02 | 17.03 | 3/2 | ||
Přerov | 17.19 | 17.23 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.37 | 17.40 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.56 | 18.57 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.00 | 1B/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök