Os 7112 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 19.09 | 1 | |||
Mariánské Lázně město | 19.13 | 19.13 | |||
Vlkovice | 19.19 | 19.19 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | 19.23 | 19.23 | |||
Ovesné Kladruby | 19.27 | 19.28 | 2 | ||
Mrázov | 19.33 | 19.33 | |||
Teplá | 19.37 | 19.38 | 3 | ||
Hoštěc | 19.41 | 19.41 | |||
Poutnov | 19.46 | 19.47 | 2 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 19.51 | 19.51 | |||
Bečov nad Teplou | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Vodná | 20.04 | 20.04 | |||
Krásný Jez | 20.06 | 20.07 | 2 | ||
Krásný Jez zastávka | 20.09 | 20.09 | |||
Teplička u Karlových Varů | 20.13 | 20.14 | |||
Kfely | 20.16 | 20.16 | |||
Cihelny | 20.20 | 20.20 | |||
Karlovy Vary-Březová | 20.24 | 20.25 | 2 | ||
Doubí u Karlových Varů | 20.27 | 20.27 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 20.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia