Os 9961 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 18.22 | 2 | |||
Dobřichovice | 18.26 | 18.26 | 1/3 | ||
Černošice | 18.31 | 18.31 | |||
Praha-Radotín | 18.35 | 18.36 | 1/3 | ||
Praha-Smíchov | 18.45 | 18.46 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.53 | 18.54 | 3 | ||
Praha-Libeň | 19.00 | 19.01 | 3 | ||
Praha-Kyje | 19.04 | 19.04 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.06 | 19.06 | |||
Praha-Běchovice | 19.09 | 19.09 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 19.15 | 19.15 | |||
Úvaly | 19.20 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia