Os 9709 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 16.37 | 3 | |||
Chlumčany u Loun | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Vrbno nad Lesy | 16.51 | 16.51 | 2 | ||
Peruc | 16.56 | 17.00 | 2 | ||
Telce | 17.03 | 17.03 | |||
Vrbičany | 17.06 | 17.06 | |||
Klobuky v Čechách | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Páleček | 17.12 | 17.12 | |||
Zlonice | 17.16 | 17.17 | 2 | ||
Královice u Zlonic | 17.23 | 17.23 | |||
Slaný | 17.29 | 17.32 | 3 | ||
Slaný předměstí | 17.35 | 17.35 | |||
Podlešín | 17.40 | 17.46 | 3 | ||
Zvoleněves | 17.50 | 17.50 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 17.53 | 17.53 | |||
Neuměřice | 17.55 | 17.55 | |||
Olovnice | 17.58 | 17.59 | 3 | ||
Zeměchy | 18.01 | 18.01 | |||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 18.03 | 18.04 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 18.08 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster