Os 9335 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.10 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 15.15 | 15.16 | 3 | ||
Praha-Kyje | 15.19 | 15.19 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.21 | 15.21 | |||
Praha-Běchovice | 15.24 | 15.24 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 15.30 | 15.30 | |||
Úvaly | 15.35 | 15.35 | 1/2 | ||
Tuklaty | 15.40 | 15.40 | |||
Rostoklaty | 15.43 | 15.43 | |||
Český Brod | 15.47 | 15.48 | 2 | ||
Klučov | 15.51 | 15.51 | |||
Poříčany | 15.54 | 15.55 | 1 | ||
Tatce | 15.58 | 15.58 | |||
Pečky | 16.02 | 16.03 | 2 | ||
Cerhenice | 16.06 | 16.06 | |||
Velim | 16.09 | 16.19 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 16.21 | 16.21 | |||
Kolín zastávka | 16.25 | 16.25 | |||
Kolín | 16.28 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia