R 887 „Velehrad“ | |
Řazení vlaku: 150.2 + A149 + BDs449 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.55 | 3 | |||
Přerov | 12.09 | 12.12 | 3 | ||
Hulín | 12.22 | 12.24 | 3/3 | ||
Otrokovice | 12.32 | 12.34 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.45 | 12.53 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 12.59 | 13.02 | 4 | ||
Uherský Brod | 13.20 | 13.21 | 3 | ||
Luhačovice | 13.38 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci