Os 8855 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.17 | 1A | |||
Srbsko | 18.21 | 18.22 | |||
Karlštejn | 18.25 | 18.25 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.29 | 18.29 | 1/4 | ||
Řevnice | 18.32 | 18.33 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 18.36 | 18.37 | 1/3 | ||
Všenory | 18.39 | 18.40 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.42 | 18.43 | |||
Černošice | 18.45 | 18.46 | |||
Praha-Radotín | 18.50 | 18.51 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.54 | 18.54 | |||
Praha-Smíchov | 19.00 | 19.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.08 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia