Os 8770 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Město na Moravě | 20.04 | 2 | |||
Nové Město na Moravě zastávka | 20.07 | 20.07 | |||
Radňovice | 20.12 | 20.12 | |||
Veselíčko | 20.16 | 20.17 | |||
Žďár nad Sázavou | 20.25 | 20.26 | 3/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 20.30 | 20.30 | |||
Sázava u Žďáru | 20.34 | 20.34 | 2/2 | ||
Nížkov | 20.38 | 20.38 | |||
Ronov nad Sázavou | 20.41 | 20.41 | |||
Přibyslav | 20.43 | 20.44 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 20.47 | 20.47 | |||
Stříbrné Hory | 20.50 | 20.50 | |||
Pohled | 20.52 | 20.53 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | 20.56 | 20.56 | |||
Havlíčkův Brod | 21.01 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci