Os 8766 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 16.35 | 2/2 | |||
Hamry nad Sázavou | 16.39 | 16.39 | |||
Sázava u Žďáru | 16.43 | 16.43 | 2/2 | ||
Nížkov | 16.47 | 16.47 | |||
Ronov nad Sázavou | 16.49 | 16.49 | |||
Přibyslav | 16.51 | 16.52 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 16.55 | 16.55 | |||
Stříbrné Hory | 16.58 | 16.58 | |||
Pohled | 17.00 | 17.01 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | 17.04 | 17.04 | |||
Havlíčkův Brod | 17.09 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci